Ana sayfa

HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) Fabrika turu

 • Üretim hattı

  Hubei Safety Protective Products Co., Ltd. profesyonel bir dokuma olmayan malzeme / ürünler ve plastik ürünler imalatıdır.Şirket, ISO9001 、 ISO13485 、 CE kalite sistemi tarafından onaylanmıştır.Şimdi şirket işgal52.000 metrekare topraklanmış (dahil 15.000 metrekare atölye) 3.000 ekipman setleri ve daha fazlası 2.000 işçiler. 50 Ar-Ge ekibinin insanları.Kaliteyi ve maliyet tasarrufunu daha iyi kontrol etmek için, malzemelerden bitmiş ürünlere kadar tüm tedarik zincirini zaten entegre ettik: SMS, PP, AAMI Seviye 2 kumaş üretebilen 3 malzeme üretim hattımız var.5 PE üretim hattı, PE film ve SMS PP laminat üretebilir.

   

  HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) fabrika üretim hattı 0

   

  Bağımsız üretim atölyelerimiz ve modern üretim hatlarımız var.Şirketimizin tüm personeli, pozisyonlarını almak için eğitilmiştir ve işlerinde yeteneklidir.Hammadde alımından üretime kadar üretimin her adımını sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz.Ürünümüzü, müşteriyi memnun edecek ürün yapmak için kesinlikle müşterilerimizin gereksinimlerine uygun tekniklerle üretiyoruz.Ürünlerimizi standartlaştırılmış bir operasyonla üretiyoruz ve üretim teknolojimizi geliştirmekten asla vazgeçmiyoruz.HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) fabrika üretim hattı 1
  Kalite kontrol adımında, bitmiş ürünün görünümünün ve diğer performanslarının iyi durumda olduğundan emin olmak için kontrol edeceğiz.

   

   

   
   
 • OEM / ODM

  BAE hükümeti için BRIC'in hükümet liste hizmetini sağlamakta ve ürünleri Arabistan BRIC ülkelerindeki kamu hastanelerine ayda 15-10 gönderi ile taşımaktan sorumluyuz.

   

  Hong Kong Göz Hastanesi için özelleştirilmiş göz ameliyatı kitlerimizin çok iyi tepkiler aldığını belirtmekte fayda var.Şimdiye kadar, üç yıl üst üste onlara özelleştirilmiş cerrahi kitler sağlıyoruz.

   

  Ayrıca Teksas, ABD'deki tıbbi kurumlar için izolasyon önlüğü, koruyucu giysi ve eldiven sağlıyoruz.İngiliz Enfeksiyon Önleme Ajansı ile 7 yıldır koruyucu maske ürünleri konusunda işbirliği yapıyoruz.

   

  Afrika pazarı da bizim ortağımız.N95 maskelerimiz her yıl Afrika pazarına 20-30HQ ihracat yapıyor.

   

   

   

  HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) fabrika üretim hattı 0HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) fabrika üretim hattı 1

   

 • Ar-Ge

  Araştırma ve geliştirme alanında müşterilerimizle aktif olarak iletişim halindeyiz.Ürünü geliştirin ve iyileştirin.

   

  Son 1. 2012 yılında, Güney Amerika pazarından gelen geri bildirimlere göre, hastaların anorektal operasyon kıyafetlerini geliştirdik, bu da sadece hastaların mahremiyetini korumakla kalmadı, aynı zamanda hastaların yıpranırken ağrılarını da azalttı. .Devlet müşterileri tarafından iyi karşılandı.

   

  2. 2014 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri'nde diş koruma ürünleri geliştirmeye başladık.Diş hekimlerinin diş ameliyatı yapabilmeleri için daha rahat ve buğulanma etkisi olan bir maske geliştirildi.Buğu önleyici etki ve lens kırılma indeksinde önemli iyileştirmeler yaptı.Diş hekimleri uzun süre taktıklarında baş dönmesi hissetmezler.Bu teknoloji ulusal patent için başvurdu.

   

  3. 2016 yıllarında, sadece doktorların ve hemşirelerin arkasına bağlanma sorununu çözmekle kalmayıp aynı zamanda bakteriyel kontaminasyon riskini de önleyen yeni bir izolasyon giysisi türü geliştirmek için Kore hastaneleriyle birlikte çalıştık.

   

  4. Şimdi hammaddeler için yeni bir hemodiyaliz test cihazı ve maske hammaddelerinin filtrelenebilirliği ve hava geçirgenliği için bir test makinesi ekledik.Tüm bunlar, gelecekteki üretimlerde müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlıyor.

   

  HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) fabrika üretim hattı 0

   

  HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH) fabrika üretim hattı 1

İletişim bilgileri
HUBEI SAFETY PROTECTIVE PRODUCTS CO.,LTD(WUHAN BRANCH)

İlgili kişi: Ms. Melody Xu

Tel: +86-17786594916

Faks: 86-769-84515070

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin